Ohh -S Joao Apartments- Riverside

  • The lagest option:
  • 4 goście
  • 2 łożka
  • 1 sypialnia

Zlokalizowany w dzielnicy Montovjerna Ohh -S Joao Apartments- Riverside Porto oferuje zakwaterowanie mniej niż 10 min pieszo od takich atrakcji kulturalnych, jak Ponte Dom Luís I. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Obiekt z miejscem do siedzenia oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor kablowy z płaskim ekranem. Ten apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Dostępne są również suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki kąpielowe.

Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak aneks kuchenny, Ohh -S Joao Apartments- Riverside zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Centrum Fotografii Portugalskiej jest 2 km od obiektu, podczas gdy Strefa Nadbrzeżna znajduje się niedaleko od tego apartamentu. Hala targowa Bom Sucesso znajduje się 25 min piechotą od apartamentu. Ohh -S Joao Apartments- Riverside znajduje się w zasięgu wzroku od najbliższego przystanku autobusowego Mouzinho da Silveira.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ohh -S Joao Apartments- Riverside Porto
Sao Joao Boutique Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sao Joao Boutique Apartment

9.2
Wspaniały 48 opinii
17 m od nieruchomości
USD 177 USD 159
za noc
Merc Porto Ribeira'S Up Place
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Merc Porto Ribeira'S Up Place

9.4
Wspaniały 26 opinii
32 m od nieruchomości
USD 298 USD 268
za noc
Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street

9.4
Wspaniały 44 opinie
60 m od nieruchomości
USD 343 USD 309
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    17 km

    Stacje kolejowe

    Funicular dos Guindais
    400 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji62606/AL
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Ohh -S Joao Apartments- Riverside akceptuje zwierzęta?
      Niestety Ohh -S Joao Apartments- Riverside nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Ohh -S Joao Apartments- Riverside posiada kuchnię?
      W Ohh -S Joao Apartments- Riverside goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    17 km

    Stacje kolejowe

    Funicular dos Guindais
    400 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ohh -S Joao Apartments- Riverside Porto

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij